Üretim

Elabo kapsamlı üretim yetkinliğine sahiptir. En kompleks, tam otomatik test cihazlarını dahi kendimiz üretmekteyiz. Elektronik, mekanik ve pratik uygulamalar gibi çok çeşitli şartlarda uzun yıllara dayanan ve kaliteli hizmetlerimizin temelini oluşturan bir bilgi birikime sahibiz. Aynı zamanda gerekli tüm ekipmaları da bünyemizde bulundurmaktayız. Böylece, üretim doğrudan CAD / CIM ile geliştirme ve üretime bağlıdır. 


Bileşenlerin üretimdeki uzanımı mevcut kaliteye bağlıdır. Elabo sistemleri bir bütün olarak kurmaktadır ve tüm bu özgün parçaları üst düzey uzmanların dahi yakalayamadığı kalitede üretmektedir. Kalite aşağıdaki kriterlere bağlı olarak belirlenmektedir:

  • ürünün işlevselliğine ve kalitesine,
  • müşteriye özel çözümlere karşı düzenlenmedeki esnekliğine,
  • çözümlerin ve proseslerin karlılığına,
  • teslimat tarihlerinin güvenilirliğine ve hızına.


Eğer potansiyel bir tedarikçi üstün bir kalite ortaya koyabilirse, bu tedarikçi uzun vadeli bir partner olarak çalışmaya entegre edilir. Böylece Elabo müşterilerin son derece özgün taleplerini karşılayan en modern endüstriyel üretim metodlarını birbiriyle kombine eder.  Produktion 1 kl   Kompleks Bileşenler 
Test ünitelerimizin çoğu özel olarak tasarlanmış son teknoloji kurulumlardır. Teknolojileri ve test yapılarını biribirine uyarlamak ve bağlamak kendine özgü bir zorluk oluşturmaktadır: müşterilerimiz çoğunlukla en yüksek mekanik hassasiyete ve üst düzeyde kompleks yapıya sahip yazılım çözümlerini talep etmektedir.
Produktion 2 kl   Yazılım Mühendisliği
Elabo aynı zamanda tasarlanmış ve geliştirilmiş yazılımları da gerçekleştirmektedir. Yazılımlar, sistemlere programlanması ve kurulması sonrasında kapsamlı işlevsellik testlerine tabi tutulmaktadır. 
produktion 3 kl   Ürün Testleri
Elabo yüksek kaliteli elektronik cihazlar üretmektedir. Bu cihazlar kapsamlı işlevsellik ve dayanıklılık testlerine tabi tutulmaktadırlar. (45º ile 50º C/113 º F ile 122 º F arasındaki sıcaklıklardaki iklim odalarında 8 saat bulundurma gibi).
produktion 4 kl   Kalite Güvence ve Partnerler
Elabo tedarikçileri ve bu tedarikçilerin ürünleri derinlemesine kalite güvence sistemlerine tabi tutulmaktadır. Elabo tüm elektronik bileşenleri hassasiyet odaklı olarak test etmektedir. Gerekli görüldüğünde düzenlemeler yapılmakta olup müşterilerimize her zaman belirlenmiş standartlar çerçevesinde hassas sistemler sunulmaktadır. 
produktion 5 kl   Müşteri Tarafında Kurulum
Nihai üretim aşaması sistemin kurulumu ve devreye alınmasıdır. Bu genellikle doğrudan müşteri tarafında gerçekleştirilmektedir. Bu aşama kalite yönetimimizde çok önemli bir yere sahiptir. 
     Elabo ile Tanışın