Programlama Sistemleri

Elabo tasarım ve uygulamayı da içeren çok kapsamlı çözümler sunmaktadır. Montaj, programlama ve denetim sistemlerinin cihaz kontrolünün tasarımı ve uygulanması gibi uyarlanmış çözümler üretmekteyiz. Ürettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz çözümler sayesinde elde ettiğimiz engin bir tecrübe birikimimiz vardır.

 

PROGRAMLAMA ve MONTAJ Sektörleri Çözümlerini İndirin (İngilizce)

 

 

Prog Montage 1


Prog Montage 2

Montaj Sistemleri

Ergonomik unsurlar montaj tezgahlarınızın geliştirmesinde ön planda yer almaktadır. Bununla beraber rasyonel malzeme akışı sağlanarak gereksiz yer değiştirme ve fuzuli olan hareketler ortadan kaldırılmaktadır. Elabo montaj tezgahı haricinde, malzeme tedariği ve ileri üretim/montaj aşamalarına veya kısmen ve tam otomatik montaj cihazlarına nakliye için akıllı çözümler sunmaktadır. Çalışma akışının hızlandırılması ve kolaylaştırılması amacı ile bilgisayar destekli bilgi sistemleri de üretilmektedir. Bununla beraber, montaj işlemi sürecinde yanlış dağıtımı ve bekleme süresini engelleyen ürün taşıma konveyörüne entegre edilmiş tespit sistemi sayesinde üretim güvenliğini ve hızlı çevrim sürelerini garanti ediyoruz. Elabo Montaj Sistemleri – esnek ve dayanıklı.


Prog Prog1


Prog Prog 2

Programlama Sistemleri

Elektronik uygulamalarınızın donanım yazılımı Just-In-Time programlama ile ağ çözümlerine maksimum esneklik imkanları sunmaktadır. Üretim aşaması veya müşteri hizmetlerinin tedariğinde esnek programlama sistemleri istenilen verimliliği sunmaktadır. Elektronik tipi doğrulandıktan sonra program dosyaları serverden alınmaktadır. Daha sonra birleştirilmekte ve flash aracı kullanımıyla programlanmaktadır. Nihai teyitten ve etiketin oluşturulmasından sonra teslimat kapsamı tamamlanmaktadır. Montaj bandı ile bağlanması halinde gerekli elektronik tipine bir ön izleme sunulabilmektedir. Bu sebepten dolayı daima doğru programlanmış sürüm mevcuttur. – JUST IN TIME!

Prog Pruef 2


Prog Pruef1
Programlama ve Test Sistemleri

Sizlere olası en yüksek ekonomik başarıyı sağlamak amacıyla, komple programlama ve test sistemleri tasarlamakta ve  geliştirmekteyiz.

Veri sunucusu üzerinden JUST IN TIME dosyaları ile tam otomatik olarak sağlanan programlama hücreleri ve hem görsel karakterleri (yazdırma, görüntüleme fonksiyonu) hem de mekanik işlemleri (işlem düğmeleri, rotari seçici anahtarlar, giriş/çıkış) kapsayan test hücreleri yer almaktadır. Herhangi bir cihaz hatası tespit edilirse, tamir alanına otomatik kanallama yapılarak doğru tespit sistemi kullanımıyla hızlı onarım ve üretim sürecine geri dönüş sağlanır ve bu da 100% test kalitesini garanti eder. Etiketleme tamamlandığında, cihazlar çıkarma ve ambalajlama istasyonlarına transfer edilir. 

Elabo tek bir elden komple çözümler sunmaktadır!
Prog Software1


Prog Software2
Yazılım Çözümleri
Yeteneğimiz ve bilgi birikimimiz sadece montajlama, programlama ve test kurulumlarının geliştirilmesi ve uygulanmasıyla sınırlı değildir. Doğru yazılım, optimum test işleminin elde edilmesini sağlamada son derece önemli bir paya sahiptir. Yazılım çözümlerimiz hali hazırda kullanımda olan test zamalarına ve elde edilen ölçüm sonuçlarının kayıtlarına karşı uyumu temin eder. Gerekli test protokolleri ve istatistiksel analizler zaman farketmeksizin, her an oluşturulabilir. Sizlerin uzman bir ortağı olmak bizler için son derece önemlidir. Dolayısıyla .NET framework, C# gibi modern araçların yanı sıra verimli grafik işleme modülleri kullanmaktayız. 
Karar vermenizi kolaylaştırmak gerekirse, kısaca avantajlarımız: Çözümlerimiz mevcut ağlara ve EDP yapılarına doğru ara yüzler kullanılarak entegre edilmektedir. Böylece arzu edilmeyen zorlama çözümler ortadan kaldırılmaktadır. SAP R3, Navision, Microsoft SQL sunucusu, Oracle veya FTP veri aktarımı gibi bağlantılar hali hazırda yapılandırılmıştır. 
İletişim

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?


Bize ulaşın!

 

email: info@elabo.de

Elabo ile Tanışın