Ölçüm ve Test Cihazları

Elabo elektronik cihazların, fonksyonel modüllerin, montaj gruplarının ve bileşenlerin uluslararası önde gelen geliştiricilerinden ve üreticilerinden biridir. Ölçüm ve denetleme cihazları seri üretim ve tip testlerinde numune ve parça denetleme amaçlı laboratuvarlarda kullanılmaktadır. Endüstrinin ve önde gelen denetleme kurumlarının en güncel gereksinimlerini karşılamaktadır. Prüfgerät F1-1A 500

HighPerformance 370
Kompakt, akıllı ve esnek Elabo HighPerformance ürün serisi ile geleceğe yön vermektedir. Bu serinin en büyük avantajlarından biri temel cihazlara ve değişliklere uyum sağlayan mödüler yapısı ile geliştirme ve aksesuar modülerinin eklenebilmesidir. 

BestPerformance

BestPerformance_370
En yeni ürün serisi BestPerformance ölçüm ve test cihazlarının ürün yelpazesini tamamlamaktadır. Cihazlar güvenli ve eksiksiz olarak tüm gereksinimleri yerine getirmektedir. Tek renk ekran gibi uyumlu tasarımlar sayesinde bu seri çok uygun fiyata temin edilebilmektedir. 

Bewaehrt
Test Edilmiş ve Onaylanmış Bileşenler
Voltaj besleme sistemleri, U/I ölçüm modülü ve resistans ölçüm cihazları gibi test edilmiş ve onaylanmış çıhazlar ürün yelpazemizde yerlerini almaya devam ediyorlar.

İletişim

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?


Bize ulaşın!

 

email: info@elabo.de

Test Sistemleri Kataloğu
Elabo ile Tanışın