Mühendislik

Çözüm yöntemlerinin ve çözümlerin optimizasyonu: Seksenli yıllarda başlayan çalışmalarımız ile müşterilerimize özel deney sistemleri tasarlamaktayız. Bu kapsamda hem endüstriyel işletmelerde hem de test sistemlerimizi müşterilerinin üretim hatlarına entegre eden makine mühendisleri ile çalışmaktayız. 


Fizibilite Çalışması
Elabo, güvenlik, fonksiyon ve kalite kontrolüne tabii olaması gereken prosesleri ve fonksiyonları müşterileri için planlamaktadır. Gereksinimler tanımlarak ortaya çıkan göstergeler dikkate alınmaktadır. Bu durum özellikle otomatikleştirilmiş kurulumlar için büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise çevrim zamanının özel bileşenler üzerinde büyük bir etkiye sahip olabileceği düşünüldüğü ve dolayısı ile alternatif çözüm önerisinin oluşturulması gerekliliğinden kaynaklanmaktadır. 
  
Eningeering 2 - 200px 


Ürün Gereksinimleri Kılavuzunun Oluşturulması

Elabo’nun ileri teknoloji test sistemleri ürün gereksinimleri kılavuzunun oluşturulmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Bunun sebebi sonuca giden yolun ve sonucun, müşterinin taleplerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmektir. Her departman bunu sağlayacak bir yetkinlikte olmadığı için, Elabo müşterilerini bu kapsamda desteklemekte veya fizibilite analizinden sonra ürün gereksinimleri kılavuzunu oluşturmaktadır.

  
Karriere 

 


 Engineering 3   Uygulamaya Geçiş
Kontratın imzalanmasıyla, proje yönetimi detaylı bir proje planı hazırlar ve müşteri ile planı tartışarak son halini verir. Elabo’nun asıl amacı en gücel çözüm odaklı kurulumu gerçekleştirmektir. Elabo’ya ait cihaz serisi ve geniş yalpazede denenmiş ve onaylanmış bileşenlerin kullanımıyla çok hızlı ve kolayca standart bileşenler geliştirilebilmektedir. Özel parçaların üretiminde mekanik, elektronik ve elektrik teknolojileri alanının yanı sıra kullanımda da çalışanlarımızın üst düzey bilgi birikimine başvururuz. Çalışanlarımız her koşulda belirtilen bütçeye bağlı kalarak en yüksek kaliteyi sizler için bulacaklardır. Gerektiğinde, malzeme teslim bileşenlerinin üretimi gibi konularda uzun yıllardır birlikte çalıştığımız partnerlerimizin destek alabiliriz. 
 
 Engineering 4   Bütünleşik Akıllı Yazılımlar
Elabo deney sonuçlarının belgelenmesini ve ERP sistemlerine entegre edilebilmesini sağlayan yazılımlar da geliştirmektedir. Mevcut modülleri baz alarak her projeye uygun yazılımlar geliştirilmektedir.
 
 Engineering 5   Daha Uzun Süre Ürün Ömrü için Elabo Desteği
Başarılı bir mühendislik, ürünün geliştirilmesi ve üretimiyle tamamlanmamaktadır. Elabo için müşteri hizmetleri ve çalışma süresi boyunca cihaz bakımı bir firmayı başarıya taşıyan en mühim hususlardandır. Servis hizmetleri ve program güncellemeleri ile  fabrika kalibrasyonları uzun yıllar sonra dahi makine kesintilerini en aza indirmektedir. Bununla beraber kiralama veya ödünç verilen cihazlar gibi hizmetler de sunulmaktadır.  
     
İletişim

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?


Bize ulaşın!

 

email: info@elabo.de

Elabo ile Tanışın

İletişim Adresi

Elabo GmbH

Roßfelder Straße 56

74564 Crailsheim

Germany

Telephone +49 7951 307-0

Fax +49 7951 307-66

info@elabo.de