Laboratuvar Sistemleri

Elektronik laboratuvarı Elabo’nun uzmanlık alanıdır. Elektronik laboratuvarların kalifiye donanımı için Elabo geniş bir ürün yelpazesi ve hizmetler sunmaktadır. Laboratuvar çözümleri, endüstride kalite güvence, bilimsel araştırma, geliştirme, deneme ve prototip yapımı alanlarıyla beraber bakım ve hizmet kurumlarında da kullanılmaktadır. Orta düzeyde işletmelerde ve elektronik teknik uygulamalı birçok çeşitli alanlarda Elabo laboratuvar sistemleri vazgeçilmezdir.

 


Laboratuvarlar için Çalışma Alanı Sistemleri
Elabo’nun çalışma alanı sistemleri verimli olmakla beraber elektronik laboratuvarın tüm görevlerini yerine getirecek çözümler sunmaktadır. Cihazların birbiriyle akıllı bir şekilde entegre edilmiş olması mükemmel bir ergonomi ve alan kullanımı sağlamaktadır. Laboratuvar sistemleri, tekli çalışma alanlarıyla beraber aynı zamanda ağ ile bağlantılı çalışma alanlarının kurulumunda da uygulanmaktadır.
  

Arbeitsplatzsysteme Elektrolabor 


Elektronik Ekipman
Elabo komple elektrik ve elektronik ekipmanları sunmaktadır. Ürün yelpazesi güç kaynağı cihazları, ölçüm ve test cihazları, yazılım ürünleri, Elabo EHP-serisinin yönetim, otomasyon ve ölçüm süreçlerinin belgelenmesi, analizi ve arşivlenmesini de kapsamaktadır. Dolayısı ile kalifiye çalışmalar, en yeni normlara göre, en iyi şekilde desteklenmektedir.

Elektronik Ausstattung für Elektrolabor 

 


Der neue Arbeitsplatz Primus One
  Primus One

Primus One Inform serisinin geliştirilmiş versiyonudur. Bu teknik çalışma alanı, Elabo’nun tüm üstünlüğünü ve yıllardır tecrübeyle tasdik edilen güvenilirliğini sergilemektedir. Birçok iyileştirilmiş ve artı fonksiyonları, çeşitlilikle, değişkenlikle, yüksek kaliteyle ve kavramsallığıyla ince detaya kadar tasarlanmıştır.

 

ELABO GmbH her ürün için en yüksek gereksinimleri ileri sürmektedir. Kolay işletim ve güçlü uygulaması ile kullanıcıya büyük değer kazandırmaktadır. Primus One, her üç alanda da en yüksek başarıya ulaşmaktadır. Bu teknik çalışma alanı günlük işlerin kolaylaşmasını ve bununla beraber insanların kendi fikirleri için daha fazla zaman ve alan ayırabilmesini sağlamaktadır.

 

Elabo ile dilediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

     

Inform Möbelprogramm für Elektro-Labors
  InForm
InForm pazarda en çok değişkenliğe sahip olan profesyonel bir sistemdir. Bu sayede çeşitli ve değişken görevlere ve çözümlere mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Artı parçalar ile genişletilebilirliği uzun vadede mümkün olup dayanıklı tasarımı yüksek yatırım güvenliği sağlamaktadır.
     

Elektro-Labor Aufbewahrungssysteme
  Malzeme ve Cihaz Depolama
Çalışma alanlarına uygun çok çeşitli malzeme ve çalışma donanımları sunulmaktadır: mobil konteynırlar, alt dolaplar, ek ve büyük dolaplar. Dolaplar modüler olarak tasarlamıştır ve duvar ünitesi olarak genişletilebilmektedir. Duvar üniteleri alan bölmesi olarak da kullanılabilmektedir. Dolap kapıları 270 derecelik bir açı ile açılmaktadır ve bununla beraber, alanı kısıtlamamaktadır. Müşterinin özel isteği üzeri dolaplar cam kapı ile donatılmaktadır. Bu sayede, var olan malzeme kolayca görülebilmektedir.

Optional können Schließanlagen eingesetzt werden, die mit einem einheitlichen Schließsystem die Unterscheidung verschiedener Zugriffsrechte erlaubt.
     

EcoTec Möbelprogramm für Elektro-Labors
  EcoTec
Ecotec ile laboratuarın standart gereksnimleri karşılanmaktadır. Laboratuar sistemi, fonksiyonel ve normal ofis mobilyalarından daha dayanıklı olmaktadır, bununla beraber modern ve profesyonel bir görünüme sahip olmaktadır.
     

ESD-Austtatung Elektro-Labor
  Üst Düzey Çözümler
Elabo’nun 30 yılı aşkın bir sürede geliştirmiş ve ilerlettirmiş sistem parçaları son derece özelleştirilmiş uygulamaları desteklemektedir. Çoğu zaman ESD- uygulamalar talep edilmektedir. Temiz oda uygulamaları da sık sık gerçekleştirilmektedir. 
     

Komplett-Ausstattung Elektro-Labor
  Tek Durak Noktası
Müşteri isteğine göre, Elabo laboratuara eksiksiz donanım çözümü sunmaktadır. Planlama, montaj ve kullanıcıl seminerler gibi tüm görevler profesyonel uzmanlar ile çözülmektedir.