Eğitim Sistemleri

Geleceğin teknisyenleri ve mühendisleri Elabo ile eğitim almakta. Elabo eğitim sistemleri, elektronik ve elektronik teknik mühendisliği eğitim ve ileri eğitimler için kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Elabo eğitim sistemleri hem bireysel hem de kurumsal şirketlerde uygulanmaktadır. Yüksek okullar, üniversiteler ve teknik üniversitelere Almanya ve diğer birçok ülkede hizmet vermekteyiz.

 


Ürünler
Modern teknik mobilyalar, müşteriye uygun bir şekilde uygulanabilmekte ve bununla beraber Elabo eğitim sistemlerinin temelini oluşturmaktadır. Buna son derecede değişken masa sistemleri, masa üst aksesuarları (opsiyonel alçaltma teknolojisi ile) ve dolap sistemleri dahildir. Öğrenme programı, eğitim materyali, deneysel alanlar ve öğretici programlar ile yoğun mesleki eğitime destek vermekteyiz.
  

Elabo Ausbildungssysteme
Hizmetler
Eksiksiz çözümler. Eğitim odalarının tasarımı için yüksek kalitede planlama araçları kullanmamızın yanı sıra, ilgili müşterilerimize uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Planlamanın gerçekleşmesi aşamasında akıllı finansman konseptlerinden destek almaktayız. Öğretim üyeleri için, endüstrinde gelişmeleri takip etme ve ürünlerimizin kullanımını kolaylaştırma amaçlı kullanıcı eğitimleri sunulmaktadır.
  

Komplettlösungen für Ausbildungsräume
 

 


Ausbildungssysteme für Elektronik und Elektrotechnik

Mesleki Yeterlilik
Elabo eğitimi hemen hemen elektronik ve elektro tekniğin tüm alanlarını desteklemektedir: Otomayson tekniği, yönetim ve tahrik teknolojisi, ölçüm ve test teknolojisi, güvenlik teknolojisi vs.
Elabo Ausbildungssysteme garantieren didaktische Qualität

Öğretici Kalite
Teori ve pratik Elabo ile iç içedir. Endüstriden alınan bileşenler, öğrencileri ders esnasında profesyonel hayata hazırlamaktadır.
Elabo Ausbildungssoftware

Merkezi Kontrol
Elabo EHP yazılımı öğrenci alanlarını birbirine bağlamakta ve öğretmenlerin prosesi merkezi bir şekilde kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlamak amacıyla tüm bu alanlara ulaşmalarını mümkün kılmaktadır.
Modulare Ausbildungssysteme

Yeni Öğrenme Profillerine Özel Uyumluluk
Elabo eğitim sistemleri modüler bir şekilde tasarlanmıştır. Mobilyalar ayrı parçalardan oluşmakta ve çeşitli uygulamalarla uygun bir şekilde birleştirilebilmektedir. Bununla beraber değişen öğrenme programlarına doğrultusunda hızlı ve uygun maliyetli değişiklikler yapılabilmektedir.
Hochwertige Ausbildungssysteme

Kalıcı Değer
Elabo mobilya sistemleri ve cihazları dayanıklı bir yapıya sahiptir. Günlük öğretim zorluklarına karşı dayanıklı, vandalizme karşı korumalı ve uzun yıllar kullanımdan sonra dahi, modern ve yüksek kalitede hizmete uygundur.
Uygulamalar

Teaser Ausbildung

İletişim

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?


Bize ulaşın!

 

email: info@elabo.de

Elabo Sınıf Planlayıcısı

Raumplanung Dubai

Elabo Özel Amaçlı Odalar Video Turu


3D oda planlayıcılı Elabo oda planlama

daha fazla