Şirket
For Progress. For More than Three Decades
Elabo ile Tanışın

Elabo, elektrik ve elektronik mühendisliği uzmanlık alanlarının teknik çalışma istasyonları için, tam otomatik ve yarı otomatik endüstriyel denetim sistemleri ve eğitim sistemleri gibi elektronik alanın çok yönlü rekabet ortamlarında kullanılmak üzere tezgahlar üretir. 

 

Firma hizmet verdiği alanlarda gelişmek için 30 yıldan fazla süredir sektörde öncülük etmiştir. Gelişmiş teknolojiyi hem müşterilerimizin ürünleri için hem de kendi şirketimiz için kullanırız. Dijital görüntü işleme sistemlerimiz, iletişim ağımız ve fiber optik kablo teknolojilerimiz sadece bir kaç örnek.

 

Elabo'nun dağılımı ve servis ağı tüm Almanya'yı kapsar. Firmanın neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde şubeleri ve partnerlikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Elabo Ortadoğu, Uzakdoğu, Kuzey Afrika ve Kuzey Amerika'da da aktif olarak faaliyet göstermektedir. Merkez ofisi Güney Almanya'nın Crailsheim şehrindedir. Nurenberg, Heilbronn, Würzburg ve Ulm federal karayolları bağlantı kesişim noktasında bulunmaktadır.   

 

 

Elabo Euromicron Group şirketlerine bağlı bir şirkettir. Hızlı bir şekilde büyüyen bu grup şirketleri, ağ sistem bileşenleri (fiber optik teknolojileri dahil) ve emniyet teknolojileri üretir ve geliştirir. Müşterilere bu alanlarda entegre çözümler sağlar.