Oda Planlayıcı
Milimetrik titizlik. 2B ve 3B farketmeksizin.

1972’den beri müşterilerimiz için işyeri çalışma odaları hakkında danışmanlık ve planlama hizmetleri sunmaktayız. Bunu eskiden milimetrik kağıt ile yaparken, bugün modern yazılım ve render programları ile gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda odaların görselleştirilmesi karar aşamalarını kolaylaştırdığını ortaya koymaktadır. Müşterilerimiz ve müşteri temsilcilerimiz için kalteli ön planlama yapabilme amaçlı, kolay ve hızl kullanılabilen oda planlayacısı sunan bir kooperasyon partneri ararken, Eastern Graphic s ile çalışmaya karar verdik. 

 

Planlama Programını İndirin


Elabo CAD Ürün Kataloğu
Raumplanung_Grundriss

 


En Kolayından En Karmaşığına
Planlayıcı Elabo’nun ürün yelpazesine benzer, modüler bir yapıya sahiptir. Hem kısa ve kolay 2B krokiler, hem de komple evlerin tasarımını mümkün kılmaktadır. Bununla beraber, yazıcı ile çıktısı alınabilmekte veya animasyon olarak sunulabilmektedir. Sonuç olarak oda planlayıcısı temel planın yanı sıra çeşitli açılardan odaların mobilyalı halini hissel açıdan aktarma için de uygundur.

Soyutlanmış Çözümler Yerine Kollektif Çözümler 
Oda planlama  sürecinde özellikle mobilya, ışıklandırma, aksesuarlar ve birçok diğer donatımlar gibi bazı çözümler faydalı olmakla beraber engel de olabilmektedir. Dolayısı ile Elabo kollektif çalışmayı her zaman ön planda tutmaktadır ve interstuhl, Waldman ve Novus gibi birçok tanınmış şirket ile partnerlik yapmakla beraber,  ürünlerini çizim olarak da sunmaktadır.

 


Raumplanung 4   Hizmetler
Elabo’nun partneri Eastern Graphics oda planlayıcı kullanıcılarına hızlı va kapsamlı destekler sunmaktadır. Eğitim videoları ve bir internet günlüğü (blog) sayesinde, planlama aşamaları ve yenilikler kolayca anlatılmaktadır. Bununla beraber programın kullanımı hakkında da online yardım sunulmaktadır. 
     

Raumplanung 5   Uyumluluk
Planlama bürosuyla beraber çalışan veya planlama bürosu için çalışan müşteriler için Auto CAD uyumluluğu büyük önem taşımaktadır. Tüm oda planlamaları .dwg olarak kayıt edilebilmekte ve Auto CAD programı ile açılabilmekle beraber işlenmesine devam edilebilmektedir. Bunun tersi de mümkün olmakla beraber, yüksek uyumluluk için 6.3 versiyonunu tavsiye etmekteyiz. 
     

Raumplanung 6   Detaylı Planlama
Elabo müşterilerinin ilk planlama aşamalarını kolaylaştırmak istemektedir. Dolayısı ile geniş ürün yelpazesindeki beğenilen ürünleriplatformda sunulmaktadır. Elektronik plug-in ünitelerinin kullanımı dahil edilmesi gibi, detaylı planlamalar için Elabo’nun profesyonel danışmaları ile temas kurmak için buraya tıklayın.