Montaj + Devreye Alma

Elabo müşterilerinin yatırımlarının karşılığını en kısa zamanda ve komplikasyon çıkmadan elde etmelerini sağlamaktadır. Birçok ürün o kadar kolay tasarlanmıştır ki kolaylıkla müşteri tarafından montaj edilebilmektedir; kurulum kılavuzu ve çeşitli parçaların önceden montajlanmış olması bunun daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Komplike eğitim sistemlerinde Elabo montaj hizmetleri tavsiye edilmekte ve bununla beraber rahat kurulum, doğru zamanlama ve hatasız çalıştırma sağlanmaktadır. Elabo montaj hizmetleri müşterilerini taşınma ve yeniden organize olma faaliyetlerinde de desteklemektedir.  


224 Planung   Montajın Planlanması ve Hazırlanması
Teslimat zamanlaması müşterilerin uygunluğuna göre belirlenmektedir. Teslimat alanınındaki yüklemeleri boşaltmak için uygunluğu, kapı ve mervdiven boşluğunun ölçümü ile enerji veya basınç bağlantılarının tespitini Elabo gerekleştirmektedir. 
     

224 Vormontage   Önceden Montaj ve Teslimat Alanında Montaj
Ürünler Elabo’da önceden montajlanmakta, aksesuarların ve girişlerin kontrolü ile kablolaması yapılmaktadır. Sadece merkezi bir kuruluma gerek duyulmaktadır. Elabo parçaları montaj yerlerine uygun bir şekilde paketlemekte ve böylece kolay bir kurulum sağlamaktadır. Bu sayede müşteriler zamandan da tasarruf etmektedirler. Teslimat alanındaki ürün veya sistem montajını Elabo veya yetkili partenerlerinin deneyimli ve eğitimli montajcıları gerçekleştirmektedir.  
     

224 Inbetriebnahme   Devreye Alma
Elabo’nun eğitim sistemleri önceden kararlaştırılmış konumda fonksiyon ve kalite konusunda denetlenmektedir. Bunun belgelenmesiyle beraber Elabo müşterilerini her türlü riskten korumakta ve kurulum sorumluluğunu üstlenmektedir (tehlike geçişi). 
     

224 Training   Kullanıcı Eğitimleri
Sistem kurulumu ile beraber, eğer müşteri talep ederse kullanıcı eğitimleri de Elabo tarafından verilmektedir. Bununla beraber çalışanlara cihazlarının bakımı konusunda detaylı bilgi verilmektedir. .