Hizmetler

Denetim cihazı ve test cihazlarında kesintisiz kullanım. Elabo,  arızalar ve bununla beraber gelen üretim kesintilerini engelleyerek, yıllar sonra dahi güvenilir ve normlara uygun denetim sonuçları sağlama amacı ile çeşitli hizmetler sunmaktadır. 

HİZMETLER Bröşürünü İndirmek için Tıklayın (Almanca)


sicherheitspruefung

Kalibrasyon Hizmetleri

sicherheitspruefung

Bakım Hizmetleri

sicherheitspruefung

Ödünç Cihaz Hizmetleri

sicherheitspruefung

Kiralık Cihaz Hizmetleri

sicherheitspruefung

Danışmanlık

sicherheitspruefung

Destek

sicherheitspruefung

Standart Güncelleme

sicherheitspruefung

Onarım

 

Service 1

Standart Geri Bildirim

Güvence ve kalite denetim araçları hukuki ve şirket içi standartların takibi için son derece önem arz etmektedir. Bunu garanti etmek için denetim cihazları ve sistemlerinin sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir. Elabo kalibrasyon için kendi denetim araçlarını yılda bir defa DKD denetim araçlarına geri bildirimde bulunmak üzere kullanmaktadır.


Leihgeräte

Zaman Kazanma

Elabo’nun kiralık ve ödünç cihazları sayesinde cihaz kalibrasyonundan kaynaklanan üretim duraksamalarının önüne geçebilirsiniz. Bu cihazlar HV-, PE-, IS- ve ABL ürünleri olmakla beraber, kontrol edildikten sonra müşterilere gönderilmekte veya müşteri tarafından alınabilmektedir. Cihazlar kasası ile beraber fakat aksesuarsız kiralanmakta veya kredilendirilmektedir. 


 


Service 3    Faydalı Stoklama

Elabo müşterilerini denetim sistemleri alanında en kötü ihtimallere karşı dahi korumaktadır. Müşteriler ihtiyaç doğrultusunda tanımlanmış bir yedek parça paketi almaktadır. Bu paket ve çalışma saatlerimizde mevcut olan danışma hattımız ile arıza süreleri net br şekilde kısatılmaktadır. Gerekli hallerde, Elabo direkt müşterilerini ziyaret ederek denetleme sistemlerini yeniden onarmaktadır. 

 
     

Service 4   Akıllı Modeller

Kalibrasyon güvenlik normlarının geri bildirimini kapsarken, model denetlemesi ürünün işlevselliğini kontrol etmektedir. Tek cihazlarının ve kompleks denetleme sistemlerinin, ölçüm değerlerinin doğru algılamasını ve hata değerlendirmesinin sorunsuz çalışmasını kontrol eden model denetimi, müşterinin isteği doğrultusunda modül olarak temin edilebilmektedir. 

     

Service 5   

Sözleşmeli Güvence

Elabo’nun hizmet sözleşmeleri kusursuz işlevsellik, aşınan parçaların teftiş ve yenilemesini, ayarların yeniden düzenlemesini ve ölçüm değerlerinin kalibrasyon belgesinde belgelenmesi kapsamaktadır. Müşterilerimiz için bir avantaj olarak her hizmet sözleşmesinin detaylı listelenmiş olan hizmet dizini, müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır. 

     
     
     
     
Servis İrtibatı