Müşteri Hizmetleri
Üstün danışmanlık ve uzman hizmet anlayışı
Servis İrtibatı

Ürünlerimizin 15 ila 20 yıllık kullanım süresi boyunca müşterilerimize optimal yarar sağlamak Elabo’nun hedefidir. Bu amaçla çeşitli yetki hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimize teminat kapsamında yer almayan konularda da destek olmaktayız. Ürün ile ilgili bir sorun yaşanırsa çalıma süresi boyunca Elabo’ya ulaştırılmasındaki tüm taşıma hizmetlerini üstlenmekteyiz. 


311 Umzug
Her Şey Tek Bir Elden - Elabo Taşınma Hizmetleri  
Eğer başka bir kata veya başka bir yere taşınmayı planlıyorsanız, Elabo taşınma hizmeti tüm montaj çalışmalarını üstlenmektedir. Bununla beraber elektronik cihazların ve programların kurulumunu ve tüm taşıma hizmetlerinizi yerine getirmektedir. İstek üzere Elabo paydaşların ve katıkıda bulunanların tüm planlama ve koordinasyonu üstlenmektedir.  
311 Kalibrierung
Yüksek Hassasiyet - Elabo Kalibrasyon Hizmetleri 
Elabo ölçüm ve deney sistemleri yüksek derecede hassasiyet göstermektedir. Kalibrasyon servisi ile beraber Elabo ürünlerinin doğruluğu garantilenmektedir. Kalibrasyon sırasında ölçüm ve deneyi kesintisiz olarak kullanabilmenizi gerekli hassasiyeti sağlayarak garanti etmekteyiz.  


Eksiksiz Hazır Bulunma - Yedek Cihaz Hizmeti
Elabo ürünleri kalibrasyona, bakıma veya onarıma gönderildiği taktirde müşterilerimze yedek cihazlar temin edilmektedir. Yüksek sayıda veya özel cihazlara ihtiyaç duyulduğunda da Elabo’nun kiralama hizmeti daima siz müşterilerimizin hizmetindedir.   


Uzun Vadeli Yaklaşım - Sonradan Satın Alma Garantisi 
Gelecekte Elabo sisteminizi genişletmek isterseniz veya bir cihaz için yedek parça ihtiyacınız olursa, Elabo uygun parçayı temin edebileceğinizi garanti etmektedir. Sisteminiz istediğiniz ya da sistemi ulaştırdığınız alıcının isteği doğrultusunda çalıştırılabilmektedir.