euromicron
euromicron 1 logo euromicron 2 Level 2 picture


Elabo, Euromicron Group’un bir iştirakidir. Tüm grup şirketleri elektronik ile ilgili alanlarda ve uygulamalardaki yetkinliğe odaklanmıştır. Grubun 1000’e yakın çalışanı vardır. Almanya’nın fabriklarını ve sanayisini birbirine bağlamakla kalmayıp, uluslararası arenada da son derece tanınmaktadır. 

Euromicron Group’un bir iştiraki olarak Elabo, grubun özellikle ağ teknolojilerindeki üst düzey yetkinliğine bağlı olarak birçok avantaja sahiptir. Veri bağlantısı günümüzde eğitim endüstrisini de kapsayan Elabo’nun test sistemleri ve teknik çalışma alanlarında son derece büyük önem taşımaktadır. 

Yüksek Performans transfer teknolojileri her geçen gün bir yeni alanda daha kullanılamaya başlanmakta olup Euromicron’un geliştirdiği ve ürettiği fiber optik kabloları gibi teknik bileşenler günümüzün trendlerini belirlemektedir. Aynı şekilde Elabo müşterileri içim güvenlik teknolojileri de eş değerde önem kazanmakta. Elabo’nun gerçekleştirdiği birçok proje geliştirme alanlarını ilgilendirmektedir, örneğin otomotic sanayi. Bu denli yüksek hassasiyete sahip alanlar tüm teknolojik yelpazeye gerek duymaktadır: Erişim yetkilendirilmesinden yangın ve hırsızlığı önlemeye kadar. 

Havalimanları, veri işleme merkezleri, polis karakolları ve enerji tedariğinde process kontrol istasyonlarında da bu açıdan ele alındığında kapsamlı çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Elabo, üst düzey bilgi birikimi ve pazarda kendini kanıtlamış ürünlere sahip bağlı şirketleriyle müşterilerine üstün performans sağlayan birici kalite entegre çözümler sunmaktadır. 


euromicron 1 kl   İzleme Sistemleri
Euromicron Deutshe Bahn için güvenlik, iletişim, veri ve video izleme sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir.
     

euromicron 2 kl   Ağ Çözümleri
Daimler AG’nin Rastatt fabrikası dahil birçok fabrikasında Euromicron’un ağ ekipmanları güvenle kullanılmaktadır. 
     

euromicron 3 kl   Sertifikalı Tedarikçi 
Euromicron Deutsche Telekom’un sertifikalı tedarikçisi ve yüksek hızlı erişim projesi entegratörüdür. 


Elabo ile Tanışın