Yetkinlik

 

Elabo pazar lideri konumundaki pozisyonunu büyük ölçüde yetkinliğine ve çalışanlarının bağlılığına borçludur. Mühendisler, teknisyenler ve bilgisayar uzmanları, makine tesisatçıları, yetenekli çalışanları, satış uzmanları ve bayileri, lojistik uzmanları ve diğer bir çok çalışanımız. Bir çoğu bizimle uzun süredir çalışmakta – 10, 20 yıl, bazıları daha da fazla. Çalışanlar için firmanın varlığının bekçileri de diyebiliriz. Diğerleri yeni uzmanlık alanlarındaki bilgi birikimleriyle aramıza sonradan katıldı. Örneğin yazılım geliştirmedeki teknik bilgileriyle ve son yıllarda önemi fazlasıyla artan ağ teknolojisi alanındaki bilgileriyle.


Mitarbeiter 1 kl   Know-how
Elabo yer aldığı her sektörde özel yeteneklere büyük önem vermektedir. Bu yüzdendir ki tüm satış departmanı çalışanlarımız işyeri uzmanı sertifikasına ve üst düzey danışmanlık yetkinliğine sahiptir.
Mitarbeiter 2 kl   Ekip Çalışması
Müşteriye özel olarak tasarlanan çözümler, müşteri danışmanları ve farklı alanlardaki uzmanların disiplinlerarası iş birliği ile geliştirilmektedir.
Mitarbeiter 3 kl   Öğrenme için Doğru Adres
Elabo çıraklık eğitimine önem veren bir şirkettir. Elabo birçok profesyonel okulla iş birlği yapmaktadır. Geleceğin elektrik mühendisleri, makine mühendisleri ve satış mühendisleri kariyerlerine burada başlamaktadırlar.  

Federal İş ve İşçi Bulma Kurumu tarafından finanse edilen öğrencilerle de çalışmaktayız  ve bu konuda son derece başarılıyız. Aynı zamanda fakültelerde tezlerini yazmakta olan öğrencilerle de çalışmaktayız. Bu aşamalardan geçerek şirketimizin başarısına yetenekleri ve bağlılıklarıyla katkı sağlayan bir hayli çok çalışanımız bulunmaktadır. 

Öğrenme süreci hiçbir zaman durmaz: düzenli bir şekilde katılınılan ileri seviye eğitimler Elabo’nun gelecek için stratejileri içerisinde önemli bir unsurdur.